zondag 9 februari 2025

Hoe kom ik tussen de benen van een meisje?

Heel veel vragen gaan erover hoe je meisjes benadert. Héél veel. Wat onze samenleving ook zegt, er zit in ons dat mannen vrouwen benaderen. Als het andersom moet, sta je meteen al één nul achter. Maar de jongens die dat moeten gaan doen, hebben nooit geleerd hoe dat moet. Het wordt ze eerder àfgeleerd dan dat ze aangeleerd wordt hoe dat moet. En waar jongens van vroegere generaties nog konden kijken naar hoe de oudere mannen dat deden, is daar ookal weinig van over.

Jij gaat het benaderwerk moeten doen. Jij gaat de hofmakerij moeten doen. Ookal heb je geen idee over hoe dat moet. Zij laat dat aan jou over. Zelfs als ze je een telefoonnummer toestopt, of een giechelige vriendin jou komt vertellen dat ze je leuk vindt terwijl ze blozend toekijkt, word jij nogsteeds geacht om het initiatief te nemen. Voor de hele rit. Je komt er niet onderuit.

Ik kan geen gouden tip geven die altijd werkt. Maar ik kan we wat dingen aangeven, en hopen dat je daarmee uit de voeten kan. Er is geen ultieme pick up line. Er is geen manier die nooit verkeerd afloopt. Maar de adviezen die je krijgt uit de boekjes over dat je gewoon jezelf moet zijn, vooral lief en onderdanig en gevaarloos moet zijn, vooral haar op handen moet dragen en je daarmee wel seksuele aantrekking bijelkaar verdient, dàt is in elk geval flauwekul.

Dat betekent niet dat het omgekeerde doen dan meteen het juiste is. Ja, de arrogante kwal uithangen zoals je van Andrew Tate leert werkt stukken beter dan je aan de voeten van een meisje werpen in de hoop dat ze je ooit gaat zien als iets waarmee ze wel wil vozen. Maar het is nogsteeds onzin. Ze knapt er waarschijnlijk netzohard op af, het enige voordeel van de Omgekeerde methode is dat je wel duidelijk het seksueel houdt. Maar je bent wel meteen een beetje een lul. Of zelfs een beetje veel een lul.

Het belangrijkste wat ik je wil leren is dat dingen kùnnen, en dat je die dingen gaat kunnen als je ervaring genoeg hebt. Dus je gaat gewoon ervaring op moeten doen. Niet meteen ervaring met een meid tot het altaar krijgen, maar met kleine stapjes. Leren flirten. Leren plagen. Leren stoeien. Leren een kusje te versieren. Kijken hoe dat werkt, en hoe dat voor jóú werkt. Want wat voor je broer werkt, werkt misschienwel helemaal niet voor jou.

Dus als je je aan de regels van de maatschappij houdt en pas een meisje benadert als je tot over je oren verliefd en geïnvesteerd bent, en er een immens emotioneel gewicht aan hangt dat dit móét lukken, terwijl je nooit ervaring op hebt gedaan, gaat het waarschijnlijk kut. Je moet leren door gewoon met alledaagse meisjes contact te leggen, vluchtig, oppervlakkig, en leuk. Dan kàn je het een beetje als je je grote liefde wil benaderen.

En daar hoort ook bij dat je niet bang bent om blauwtjes te lopen. Meiden wijzen vaak af. Ook jongens die eigenlijk leuk zijn, ook jongens die eigenlijk leuke dingen doen, en om de stomste redenen. Ze kan je afwijzen omdat je in de verkeerde tijd van haar cyclus zit, ze kan je afwijzen omdat ze zich opgelaten voelt bij haar vriendinnen, ze kan je afwijzen omdat ze denkt dat een vriendin van haar een oogje op haar heeft, maar meestal word je afgewezen omdat ze niets durft en gewoon schrikt van een jongen die opeens wat van haar wil.

Je moet ook niet onderschatten dat jou een blauwtje laten lopen voor haar de màkkelijke optie is. Een jongen met je laten flirten, of zelfs met je laten vozen, doet heel veel met haar reputatie en haar zelfbeeld. Terwijl jou afwijzen, vooral als ze dat hooghartig of zelfs gemeen doet, haar hoger dan jou plaatst, en ze daar nooit op aangekeken zal worden. Als een meisje niet al zin heeft om een risiko met jou te nemen, wijst ze automatisch af. Geen blauwtje lopen is de uitzondering.

Omgaan met blauwtjes is dus belangrijk. En het belangrijkste om te weten is dat èlke man die ik ken die goed is met vrouwen, me vertelt dat zij óók voortdurend blauwtjes lopen. En dat moet je leren inkasseren als man. Neem het als een vent. En bedenk dat veel meiden alsof het een reflex is afwijzen. En het dus niet altijd hoeven te blijven doen. Dus dat je een keertje afgewezen bent, betekent niet dat je voor altijd op de mesthoop ligt voor die meid. Probeer het een paar weken later nogeens.

Flirten is moeilijk. Het is een ingewikkeld onderwerp, waar de meeste volwassenen ook geen kut van snappen. Dus ik ga het je hier niet kunnen leren. Ik wil je wel aangeven dat flirten goedgaat als je duidelijk een seksuele ondertoon in je kontakt hebt, en je tòch met elkaar aan het praten bent op een losse manier, die niet meteen echt seks is. Waarbij je het niet zwaar maakt, waarbij alles vrijblijvend is. En dat hoeft nergens heen te gaan.

Wees blij dat je naar school gaat. Dat is een omgeving met veel meiden van jouw leeftijd, die min of meer verplicht bij je rond moeten hangen. Daar doe je kontakten op. Maar meiden vallen niet op jongens die ze goed kennen, en het kan best zijn dat de meiden uit je school je al te goed kennen. Dus je kan bijvoorbeeld op een club gaan waar mensen gemengd bezigzijn, om zo vers te beginnen.

Veel sporten zijn gescheiden, en daar heb je niets aan. De harmonie is vaak alleenmaar mannen, de naaikrans is een poel oestrogeen waar je echt in verzuipt en eerder voor een watje wordt aangezien dan voor een leuke jongen, zoek iets in je omgeving waar beide geslachten in voorkomen. Liefst met meer meiden dan jongens. En liefst iets lichamelijks, iets intensiefs.

Jongens op een balletschool zijn vaak de hengst van een hele kudde merries, als ze op meiden vallen tenminste. Maar ja, dan moet je wel ballet willen doen, want voordat je goed bent krijg je ze echt niet geil. Klusjes doen op een manege kan ook heel goed werken, want de meeste meiden krijgen toch wel wat warmte in hun lijf van paardrijden. Situaties waarbij je de enige jongen bent in een zee van meiden lijken heel handig, maar dat is alleenmaar zo als je ook echt goed bent in die meiden versieren.

De meeste kans om zomaar seks te hebben is op vleesmarkten zoals disco's, festivals, schuurfeesten, of dansclubs. Daar komen mensen om in veel lawaai een beetje moe en heel erg dronken te worden, en dan maar te laten gebeuren wat er gebeurt. Het is alleen wel een plek waar je niets leert over benaderen of versieren, want je maakt eigenlijk nauwelijks kontakt. Het kan er zo luidruchtig zijn dat je nieteens een woord kan wisselen voordat je met iemand staat te bekken.

Bovendien is het jammere ook dat je daar totaal niet aan bod komt als je jong bent. Voor jonge meiden is een disco of festival een plek waar ze opeens dingen overkomen waar ze niet op gerekend hadden, en voor jonge jongens is het een plek waar ze totaal genegeerd worden als ze geluk hebben. Of eruit worden geflikkerd door de beveiligers als mensen ze irritant vinden. Dus daar leer je het ook niet.

Ik weet wel dat sommige jongens kontakt leggen in het openbaar vervoer. Als je telkens bij een leuke meid in de tram zit, is het best natuurlijk om eens praatjes te maken. Het grote voordeel van de tram of de bus, of de bushalte zelfs, is dat mensen zich vervelen, èn dat het maar een korte tijd is voordat je ontmoeting ophoudt. Dat is heel fijn, want als het dan ongemakkelijk wordt, is het alweer over.

Maar vinden waar de meiden zijn, is maar één stap. In hun buurt zijn is nog niet verder met ze komen. Je moet leren om kontakt te leggen, en dat is iets heel anders dan gewoon mensen ontmoeten. Je moet ze nu ontmoeten in een seksuele setting. Je moet een seksobjekt voor ze zijn, en als je een gewone kennis bent, word je dat niet. En om het te worden als je het niet vanaf het begin al bent, dan moet je weten waar je mee bezigbent.

Leer maar om kontakt te leggen door het vaak te doen. Hang rond in de buurt van meiden met wie je op je gemak bent, niet per sé de meiden die je verafgoodt. En probeer afentoe eens wat. Dring niet teveel aan, kijk gewoon wat er gebeurt, en maak je niet druk om afwijzing. Ookal lijk je geen vordering te maken, je bent tòch ervaring op aan het doen, en je bent tòch bezig om je seksualiteit naar meiden te leren richten, inplaatsvan je hand in.

Word op je gemak met meiden, en dan bedoel ik vooral dat je op je gemak moet leren zijn als jòngen bij meiden. Niet op je gemak als seksloos sulletje. Dat komt met ervaring, dat komt met de tijd. En vooral komt dat door geen haast te hebben, en door bezig te zijn met wat er nú voor je neus ligt, en niet al te proberen vier fases vooruit te werken. Als je nog niet aan het zoenen bent, moet je niet bezig zijn met haar in bed te krijgen.

Begin rustig. Ga niet meteen om dates vragen. Het hele idee van dates is sowieso een beetje onzin, maar daar ga ik later nogwel een heel stukje over schrijven, want dat is te ingewikkeld voor hier. Begin niet met openingszinnen, die zijn op zijn best komisch, maar dan moet je wel een sexy dork kunnen zijn, en dat is best lastig. Je begint ermee om bij meiden in de buurt een beetje manlijk te doen. En dan niet de hele tijd staan flexen of de lul uithangen, maar gewoon je een beetje manlijk voelen.

Dat gaat niet alleenmaar om hoe je met meiden praat, maar ook om hoe je met andere jongens omgaat waar meiden het kunnen zien. De meeste jongens slaan dat over, en dat is niet verstandig, want meiden kijken daar heel veel naar. Een jongen die door andere jongens wordt gerespecteerd, en die ze zien als moediger, volwassener, verstandiger en sterker dan de andere jongens, dat vinden meiden lekker. Op een nivo dat ze zelf nieteens snappen.

Zorg dus dat je goed omgaat met andere jongens, waar ze het kan zien. Laat zien dat je vrienden hebt, en laat zien dat je goed kan omgaan met jongens die je niet kent. Niet hanig, niet nederig, niet schrikachtig of afstandelijk, laat zien dat je gewoon met ze om kan gaan en vriendelijk kan zijn met vreemden. Meiden hebben daar maar heel weinig gevoel voor, maar het is wel belangrijk.

Netzogoed is het belangrijk om te laten zien dat je goed met meiden om kan gaan. En dat betekent zéker niet dat je voor haar neus met andere meiden flirt, maar je scoort alleenmaar met haar, als haar vriendinnen jou interessant vinden. Als haar vriendinnen jou als een goed seksobjekt zien zit je gebakken, als ze je zien als een slecht of afkeurenswaardig seksobjekt gaat het ook nogwel, als ze je niet als een seksobjekt zien heb je problemen.

Ga daarvoor niet de macho uithangen. Je bent nog geen man, je bent een jongen. Als jij opgeblazen rond gaat lopen in volwassen-mannen-kleren, en je stem de hele tijd omlaag probeert te wurgen, kom je eerder zielig over. Er zit genoeg manlijkheid in je, en je moet leren om dat een beetje te benadrukken. Kijk maar naar waar je moeder een beetje ongemakkelijk over is, dat is waar je manlijkheid begint te komen.

Stoer moet je natuurlijk wel zijn, maar stoer dóén moet je laten. Dat is makkelijker gezegd dan gedaan, maar je moet er tòch aan. Wat je al helemaal moet voorkomen, is dat je zo stoer gaat doen dat je humorloos overkomt. Een meisje aan het lachen maken is nogsteeds de beste manier om haar seksueel te interesseren. En daarvoor hoef je geen stand-up komiek te zijn, meiden lachen snel als ze je lekker vinden. Maak lol met haar, dàt is belangrijk. Lekker keten en leuke dingen doen.

Van een wildvreemde horen dat je mooi bent, is bedreigend. Dus voor jonge meiden is dat een stap te ver, behalve als het een heel veilige omgeving is. Vroeger had je daarvoor nafluiten enzo, maar dat màg wettelijk niet meer. Daar mis je weinig aan, want er was in Nederland al een kultuur die zorgde dat die vorm van openbare benadering totaal niet werkte. Maar helaas is er ook niets voor in de plaats gekomen. Dus alsvanouds moet je maar eerst een slap babbeltje met een meisje voeren, terwijl het enige wat je ècht zou hebben om over te praten, is dat je haar lekker vindt.

Hoe dat slappe babbeltje moet, daar ben je vast heftig naar op zoek, maar helaas kan ik je niet vertellen wat er altijd zou werken. Dat ìs er namelijk niet. Probeer gewoon een beetje te kijken naar wat je kan vinden. Bied haar een plekje onder je paraplu aan als het regent bij de bushalte. Vraag haar of haar boek leuk is als ze in de pauze zit te lezen. Vraag haar om je jas vast te houden terwijl je in een lantarenpaal klimt, gewoon om te zien of je het kan, al moet je het dan wel ook kùnnen. Je kan alles verzinnen. En het hoeft niet héél overtuigend te zijn dat je meent wat je zegt, ze mag best doorhebben dat je haar eigenlijk leuk vindt.

Je hebt overal de tip gehoord om vooral lief en gevend zijn voor meisjes, en je ziet wel om je heen dat dat hélemaal niet werkt. Je zit tussen de onervaren jonge meisjes, dus je moet wel ongevaarlijk en non-threatening overkomen, maar je moet niet helemáál onschuldig overkomen. Meiden willen graag een beetje meegesleept worden door iemand die ze nèt genoeg kunnen vertrouwen. Maar ookweer niet teveel.

Dat doe je trouwens niet door na te doen wat je ziet werken bij oudere jongens, ook niet bij dezelfde meiden bij wie dat wel werkte voor die oudere jongens. Wat ze van die oudere jongens pikken, pikken ze niet van jou. Je moet met alles om kunnen gaan, hoe raar of veranderlijk ook. Vooral door te laten zien dat je haar kuren aankan, krijgt ze gemak genoeg met je om je dichtbij te laten.

Wat je vooral moet leren, is omgaan met gekloot. Je kan op èlk moment worden afgewezen, je kan opeens temaken krijgen met veranderende regels, je kan opeens heel anders behandeld worden, en je moet er àltijd sportief mee omgaan, ook als het verschrikkelijk oneerlijk is. Als ze opeens van haar vriendinnen hoort dat je een sukkel bent, heb je afgedaan, en moet je er maar mee omgaan. Want als je boos of teleurgesteld gaat doen, kan je erop rekenen dat dat je reputatie bij alle meiden in de verre omgeving verkloot.

Dat moet je vooral niet omdraaien! Ja, meiden oordelen verschrikkelijk hard over jongens, en zijn daar ook heel openbaar over, maar jij moet dat niet doen. Die meiden zien jou niet staan, die meiden trekken zich niets van je aan, maar tòch is het zo dat als jij oordeelt over een meisje, al is het maar dat haar oorbellen eruit zien als snottebellen, zij helemaal als een kaartenhuis instort. Meiden nemen oordelen van jongens enòrm zwaar op, ook van jongens waar ze niets mee hebben. En al haar vriendinnen vinden jou dan een gore klootzak. Oordeel nooit in het openbaar over iets van een meisje, zelfs niet voor de grap, want dat verkloot je kansen met alle andere meiden die ervan horen. Meiden zijn gewoon ongezond gevoelig voor oordelen.

Er zijn jongens die proberen uit te leggen aan een meisje dat ze zo geweldig is door andere meiden omlaag te praten. Dat werkt totaal niet. Ze vindt het misschien leuk dat je haar vijanden omlaagpraat, maar zelfs dat meestal niet. Ze vindt het leuk dat ze goed afsteekt bij andere meiden, maar dat werkt niet zo goed als je zou denken. Jongens zijn op die manier kompetitief, meiden niet.

Vooral krijgt ze het gevoel dat je vrouwen beoordeelt, en hun ego kan knikken. En dat vindt ze niet fijn om in haar buurt te hebben. Zelfs als je een andere meid afkraakt nadat zij diezelfde meid tegen jou heeft afgekraakt, met precies dezelfde woorden. Een oordeler over meiden zijn is een afknapper voor meiden. Zelfs als het over je ex gaat, en ze ernaar vraagt en heel duidelijk wìl dat je je ex afkraakt. Doe het niet, zeg gewoon dat je je ex uit je hoofd hebt gezet, en niet meer aan haar denkt.

Je moet dus heel voorzichtig zijn met hun gevoelens. En je moet vooral niet eng of bedreigend op haar overkomen. En je krijgt van alle kanten te horen dat je zo lief moet zijn voor meiden. En teder. En zorgzaam. Eigenlijk wordt je dus van alle kanten geleerd dat je een slap meegevend sukkeltje moet zijn voor zo'n meisje om haar liefde te verdienen. En dat werkt dus helemáál niet.

Vrouwelijke seksualiteit, die zo'n meisje ook heeft maar waar ze nog helemaal niet mee om kan gaan, draait om als vrouw seks hebben met een màn. En mannen zijn grote sterke geweldenaars die zij nooit aan gaat kunnen. Zelfs slappe ventjes zijn al gevaarlijker dan zij ooit zal worden, laat staan de grote gevaarlijke dominante hardvochtige gespierde stieren van mannen waar ze over fantaseert als ze 's nachts haar klit rauw vingert.

Haar probleem is alleen dat ze niet dùrft, niet dat ze niet wìl. Ja, en dat ze niet snapt wat ze nou wil en onzeker is over wat ze nou wil en afkeurt wat ze nou wil en zich vies voelt over wat ze nou wil en probeert andere dingen te willen dan ze wil, en dat ze zich fout en verkeerd voelt over dat ze niet geilt op waarop ze vindt dat ze hoort te geilen voorzover ze uberhaupt al vindt dat ze ergens op zou mogen geilen, geloof maar dat het ingewikkeld toegaat in het hoofd van een meisje.

Jij moet dus niet tè lief zijn. Niet tè ongevaarlijk. Niet tè onbedreigend. Maar het is heel belangrijk dat je naar haar toe, en alléén naar haar toe voorzover ze weet, wèl ongevaarlijk, onbedreigend en lief bent. Want zij moet speciaal zijn. Dat is iets wat meiden onweerstaanbaar vinden, speciaal zijn. En dàn wil ze wel. Dan wil ze door jouw begeerte wel meegesleept worden, want liefst staat ze daar helemaal passief in, en overkomt het haar.

Als je kijkt naar hoe ze reageert op andere jongens om te zien wat een goede aanpak is, ga je meestal mis. Ten eerste omdat ze tegen die jongens misschien heel uitnodigend is als je in de buurt bent, maar als puntje bij paaltje komt wijst ze ze toch af. En wat zij pikt van oudere jongens, pikt ze niet van jou. En meiden voelen haarscherp aan als jij emotioneel kwetsbaar bent, en daar knapt ze ook op af, en dat bèn jij echt wel als je een andere jongen na-aapt.

Kwetsbaarheid is een turn-off voor meiden. Ook voor de meiden die zeggen dat ze zo graag een jongen zouden hebben die open, emotioneel en kwetsbaar naar ze is. Als ze die krijgen, willen ze hem niet meer. Wat meiden willen is een populaire, gewilde jongen die stabiel, volwassen, zelfvoorzienend, onafhankelijk, stoer en mannelijk is. En die jongen moet haar begeren.

Begeerte is ontzettend aantrekkelijk. Die begeerte moet naar háár toe zijn, niet naar de seks of naar meiden in het algemeen, je moet háár begeren. Maar niet te heftig of te plotseling, want dat is eng. En je moet ook duidelijk haar mening meenemen, anders is het te eng. En ze moet het een beetje zien aankomen, en een beetje zien ontstaan, anders is het eng. En ze moet begrijpen hoe je haar begeert en waarom, anders is het eng.

Nou is eng niet erg voor ontwikkelde vrouwen met een beetje ervaring. Een vriendin van me zegt heel terecht dat je een beetje bang moet zijn voor een man om hem lekker te blijven vinden, maar van jonge meiden moet je niet denken dat ze daar al mee om kunnen gaan. Veel volwassen vrouwen kunnen dat nieteens. Dus engheid mag je wel een beetje hebben naar de buitenwereld toe, maar zij moet zich, als enige uitzondering, veilig voelen bij jou.

Begeren maakt je aantrekkelijk, zolang je begeert wat zij ook lekker vindt. Omdat meiden kleine stapjes willen, moet je niet meteen duidelijk maken dat je begeert om haar keihard te neuken, want dan knapt ze af. Je begeerte is eerst en vooral naar háár, en je laat een beetje in het midden wat je dan met haar wil doen. Natuurlijk kan ze dat op haar vingers natellen, maar zolang jullie maar allebei doen alsof dat nog niet duidelijk is, vindt zij het minder eng.

Daar mag je natuurlijk weereens niet direkt over zijn. Zeg niet "ik word wild van je" of "ik hou van je" tot het al lang duidelijk is voor haar. Ze mag nóóit wat nieuws van je horen. Ze moet altijd het gevoel hebben dat ze het zag aankomen. Best lastig met maagdjes die geen idee hebben en je niet doorzien, want die blijven heel lang onwetend, terwijl iedereen om je heen allang weet hoe het zit. Als je aankomt met iets wat echt nieuw voor haar is, schrikt ze, en dan ben je weer nergens.

Schrik niet als je erachter komt dat ze klaagt over je begeerte tegen haar vriendinnen. Als ze gaat emmeren over dat jij zoveel wil en zo achter haar aanzit, is dat vooral opscheppen tegen haar vriendinnen, en tegelijk kijken of haar vriendinnen jou wel goed genoeg vinden. Meiden laten heel veel beslissen door hoe hun vriendinnen reageren op wat er gebeurt, en dit hoort daar gewoon bij. Gewoon doorgaan met wat je deed.

Maak je ook vooral geen zorgen erover als ze tegen haar vriendinnen klaagt over dat jij vanalles wil. Vooràl als dat dingen zijn die jij helemaal nooit aangesneden hebt. Dat zij klaagt over dat jij dingen wilt, is zichzelf vantevoren al vrijpleiten van verantwoordelijkheid voor die dingen, want nu is het duidelijk dat ze al die dingen alleenmaar doet omdat jij het wilt. Het is ook kijken of haar vriendinnen het spannend vinden wat jij wil, want als zij het spannend vinden vindt zij het ook spannend. En als ze klaagt over dat jij iets wil wat voor jou een verrassing is, dan weet jij nu dat zij er klaar voor ligt dat jij het van haar vraagt.

Voorkom in elk geval dat je in de vriendschaps-valstrik trapt. Veel advies dat je krijgt over meiden benaderen leidt ertoe dat je een gedienstige vriend wordt, die ze door en door kent. Daar worden de poesjes niet nat van. Accepteer de rol van seksloze vriend niet, want je wordt alleenmaar uitgemolken voor aandacht, diensten en geld, en ze laat zich door een andere knul palen. Meiden vallen niet op hun vrienden. Meiden vallen op vage kennissen, want die zijn "mysterieus."

Bij volwassenen, en bij jongeren in de studentenleeftijd ook, is alcohol een enorme drempelverlager. Dat kom je in de media en in verhalen overal ook tegen, als alcohol al niet de reden is dat mensen eindelijk eens gaan seksen, is het wel de smoes ervoor. Als je nog een tiener bent, is het verleidelijk om danmaar met je vriendin aan het bier en de wijn te gaan. Dat voelt reuze volwassen, en je krijgt nog een beurt eruit ook. Denk je.

Hoewel het vastwel wèrkt, is het toch een slecht idee. Niet alleen omdat je er nog te jong voor bent, en alcohol voor jou nog schadelijker is dan voor volwassenen, niet alleen omdat door de alcohol nog slechter zijn in iets wat je al niet kan alleenmaar een grotere flater voorspelt, maar ook omdàt het werkt. Een volwassen vrouw die dronken wordt en zich laat palen, heeft achteraf het idee dat ze zelf stom is geweest. Een onontwikkeld meisje heeft snel het idee dat ze misbruikt is, of erger. Vooràl als de drank jouw idee was. Doe maar niet. Met de nieuwe sekswetten ben je bovendien automatisch een verkrachter als je dit doet.

Seksueel ontwikkelde vrouwen willen seksen omdat ze eens wat vreemd vlees in de kuip willen hebben, of gewoon voor de beurt, of voor de nieuwsgierigheid. Gewoon seks voor de seks, of seks uit geilheid, is heel normaal voor volwassen vrouwen. Wij hebben netzohard pik nodig als jij kut nodighebt. Maar jonge meiden hebben het nog niet door, bij jonge meiden is het veel ingewikkelder. Die hebben wel behoeftes, maar die begrijpen ze niet en durven ze niet.

Wat de grote doorbraak geeft bij jonge meiden, is verliefdheid. Als meiden verliefd zijn, kunnen en durven ze opeens véél meer. Dan glijden ze redelijk soepel de seks in. Vrouwen worden verliefder dan mannen, en voor vrouwen zorgt die verstandsverbijstering van verliefdheid ook voor meer gedragsverandering, vooral bij jonge meiden. Daar maak ik nog wel een heel stukje over, want het is te ingewikkeld voor hier.

Iets wat je uit de media hebt geleerd dat je hélemaal moet loslaten, is het Amerikaanse patroon van "dating." Het idee dat je iemand redelijk formeel vraagt om een date waarna je een serie uitjes hebt die uitmonden op haar thuisbrengen voor telkens flinke stappen naar seks toe, werkt echt heel slecht. Het is intussen de verwachting bij iedereen die een TV of een telefoon heeft, maar het slaat nergens op. Ontzettend onnatuurlijk. Ga ik ooknog een eigen stukje over schrijven.

Probeer jullie kontakt een glijdende schaal te maken. Dat past veel meer bij haar èn bij jouw seksualiteit, en bovendien geeft het je veel betere opties om het af te kappen als het niet blijkt te gaan, zonderdat er een officiële verwerping aanvastzit. Want de sociale fallout van een meisje verwerpen zorgt er bijvoorbeeld voor dat alle meiden die van jullie dating wisten, jou nu als probleempartner zien, en niets met je willen omdat ze bang zijn dat jij ze ook de bons geeft.

Bovendien, als je langs een glijdende schaal werkt, en niets officiëel als dating neerzet, krijg je ook niet dat je een blauwtje loopt als ze je aan het begin nog niet wil. Want veel van hofmakerij is dat je haar zin in je gééft die er nog niet ìs. Dat strookt niet met hoe de cultuur, de media en de wet nu tegen seks aankijken, maar zo is onze biologie gewoon. Zin máák je. Ook bij haar. Vraag maar aan elke reklame-maker

De belangrijkste regel die je vast moet houden, is dat je kleine stapjes moet nemen, en afentoe een stapje terug neemt als ze er niet tegen kan hoever je bent gegaan. Meiden kunnen niet tegen grote sprongen, en als ze enthousiast meegaat in een potje zoenen betekent dat niet dat je meteen je lul tevoorschijn moet halen. Je bent haar, door langzaam te gaan, ook aan het leren dat ze veilig een stapje verder met jou kàn zonderdat ze meteen zich vanalles op de hals haalt.

Begin simpel, met een soort omgaan met haar waar niemand problemen mee kan hebben. Je vertelt haar nog niet dat je haar leuk vindt, maar je ontkent het ook niet. Je praat gewoon met haar. Je hangt gewoon met haar uit. Je probeert als ze eenmaal je naam kent, zoveel mogelijk bij haar rond te hangen. Je leert haar kringetje kennen, en je doet wat werk om populair te worden bij dat kringetje. Al is het maar door dezelfde muziek leuk te leren vinden, al is het maar door hun gesprekken mee te voeren.

Dan ga je ernaartoe werken dat je haar meer aandacht geeft dan iedereen anders. Als ze een emotie laat zien, ga je daarin mee. Je beurt haar op als ze verdrietig is, je lacht met haar mee als ze vrolijk is, je bent blij voor haar als ze trots is, en je wuift de dingen weg waar ze zich over schaamt. Een beetje vaderlijk zijn kan geen kwaad hier, zolang het maar echt in je zit, want dat is niet te faken.

Let op dat je hier dus niet in de vriendschapsval trapt, je aandacht moet een beetje afstandelijk blijven. Je moet wel een kennis blijven, ze moet niet teveel aan je gewend zijn als vriend. En op dit punt mag ze ook best een beetje snappen dat je haar aantrekkelijk vindt. Je kan nog niet flirten, maar dit zou het moment zijn om te gaan flirten met haar. En zelfs al kon je het, zij zou er niets mee kunnen omdat ze nog te groen is.

Je wil vanaf dit punt eigenlijk liever één op één proberen te zijn, en "diepe gesprekken" met haar voeren over je wereldbeeld en de plannen voor je leven. En sla niet de flater om te vertellen dat zij daarin een rol heeft! Dat hoeft niet super-gemeend of super-onderbouwd te zijn, jullie zijn tieners, dus het is toch gewoon onzin. Maar ja, als je met haar komt te praten over je diepe zieleroerselen, komt ook wel tevoorschijn, zonderdat je dat hoeft te vertellen, dat je haar fascinerend, interessant, en aantrekkelijk vindt. Als ze bloost of giechelt, zit je goed.

Vanaf hier mag je ookwel een beetje bezitterig zijn. Er niet blij mee zijn als ze ergens anders heengaat dan bij jou uithangen, dat mag ze wel merken, maar hou het héél beperkt. Ze moet zich niet rot erover voelen. En jij moet niet de lul uit gaan hangen. Maar dat jij haar voor jezelf wil hebben, dat mag ze best voelen. Dat vindt ze verwarrend, maar het wèrkt. Wees innig en intiem met haar, luister naar alles wat ze te zeggen heeft, en begin met wat simpel lichaamskontakt. Met je ruggen tegen elkaar aan zitten, tegen elkaar aan op een bankje, haar hand vastpakken bij het lopen. Dat is een belangrijke stap, geef haar de tijd ervoor. Dit is al seksueel, maar op een manier dat ze het niet aan zichzelf hoeft toe te geven.

Dan wordt het tijd voor jullie eerste kus. Dat wordt een simpel, lief kusje, geen gelebber, geen lange toestanden. Gewoon lipjes op lipjes, en dan met een vage glimlach weer uit elkaar. De beste eerste kusjes gebeuren net als je weg moet, als afscheid, en privé waar niemand het ziet, zodat ze niet meteen paniekt over wat iedereen nou weer gezien heeft. En zo geef je haar de tijd om na te genieten, en hoeft ze niet het gevoel te hebben dat je meteen gaat doorstoten naar meer seks.

Na het eerste kusje kun je erop rekenen dat het veel makkelijker wordt, en wordt je kans om een blauwtje te lopen veel kleiner. Je kan het nu nogsteeds verpesten, en zij ook, en het kan nogsteeds verderop niet klikken, en ze kan nogsteeds zonder enige reden je een blauwtje laten lopen, maar het spannendste stuk is nu achter je. Je gaat nu vaker een kusje geven, en je merkt ook wel dat ze daar goed op reageert. Met een beetje geluk gaat ze steeds langer met je zoenen, en worden het zoensessies.

Langer zoenen is een belangrijke volgende stap voor haar, ookal zijn jongens het snel zat. Geef het de tijd, laat haar lekker op tempo komen. Zoensessies zijn simpel en zorgen dat ze intiemer met je wil worden. Veel meiden klimmen op een bepaald punt op je schoot omdat dat makkelijker zoenen is, en dat is goed. Douw ook nu niet meteen door, ookal zit ze met haar kruis op jouw kruis en vind jij het heel opwindend. Concentreer je op goed zoenen.

Je handen moeten ergens heen, natuurlijk, en die horen op dit punt op haar rug, op haar heupen, en over haar schouders. Probeer niet door haar haar te gaan met je vingers, dat doet zij wel bij jou, maar zij heeft lang haar waar ze goed voor zorgt, en ze gaat het niet leuk vinden als jij daar teveel een boeltje van maakt. Aai haar, over haar kleren heen, zodat ze kan voelen hoe fijn jij aait. Aaien is iets wat je niet te zacht moet doen trouwens, je bent wel een jongen, geen watje.

Misschien gebeurt het niet tijdens de eerste paar zoensessies, maar op een bepaald punt gaat ze zwaar ademhalen tijdens het zoenen. Dan kunnen je handen iets avontuurlijker worden. Blijf in het begin bij haar tieten weg, dat komt later wel, veel meiden zijn onzeker over hun tieten. Wrijf over haar heupen, nog niet haar dijen, en pak een bil op in je hand, dat werkt voor haar. Ga niet meteen verder dan dat.

Pas als ze duidelijk zin heeft in meer, en dat merk je wel als je zover gekomen bent wanneer dat is, dan mag je haar tieten ook gaan wrijven door haar kleren heen. Jij zal wel de neiging hebben om die tietjes te gaan verkennen, en voelen hoe ze voor jou aanvoelen, maar dat komt later wel. Nu ben jij bezig om haar te laten voelen dat het lekker is om haar borsten te wrijven, en gemorrel en gefrut horen daar niet bij. Grijpbewegingen zijn goed, de tiet optillen zodat ze voelt hoe zwaar haar tieten zijn is goed, en niet te lang met hetzelfde bezig zijn is goed.

Als je eenmaal dijen en tieten aan het aaien bent, kan je makkelijk je aandacht voor de rest laten verslappen. Vooral niet doen, want dat geeft haar het gevoel dat je al die intimiteit wegdoet zodra er seks bij komt kijken. Dat gevoel moet ze niet hebben. Bewerk even dijen en tieten, en ga dan weer door met haar rug en haar flanken, haar heupen en haar schouders. Ze moet ademloos wachten tot je handen weer naar haar tieten en kont dwalen.

Op dit punt, dus een paar dagen nadat je haar tiet hebt gegrepen, dan zo'n beetje wordt het ook een goed idee om je handen onder haar bloes te laten glijden. Niet meteen naar haar tieten, maar eerst om je warme huid over de hare te laten glijden op haar flanken en rug. Dat is voor haar al heel intiem, geef haar daar de ruimte voor om eraan te wennen. Daarna komen je handen ook wel onder haar kleren op haar tieten terecht, daar geeft ze je wel seintjes voor. Op dit punt wil zij namelijk ook wel verder.

Het is vanaf hier namelijk ook voor haar duidelijk seks, en zij heeft intussen genoeg vertrouwen in jou dat ze meegaat en niet meteen afknapt als jij verder gaat dan wat ze aankan. Als je dat doet alleen, knapt ze ná jullie hete sessie op je af omdat ze veelte ver is gegaan, en krijgt ze spijt en rancune. Dat is niet wat je wil, dus blijf langzaam gaan. Dat is niet alleen beter voor je ervaring met haar, maar zéker ook voor de reputatie die je opdoet. En op de lange duur kom je er verder mee.

Dat langzaam gaan is belangrijk, en jij hebt er veel aan om dat zo te doen. Sommige jongens overkomt het dat ze een meisje hebben waarmee ze een beetje zoenen, en die dan opeens naakt wijdbeens voor ze ligt, stomend en klaar. De meeste jongens springen daar meteen bovenop, die hebben geen vragen. Maar zo'n meisje doet dat meestal omdat ze een plotselinge geile bui heeft, en niet weet dat ze eigenlijk nog een heel trajekt af te leggen heeft voordat het neuken hoeft te worden. En zonder dat tusseniggende stuk weet je nooit hoe ze er achteraf over voelt. Probeer in elk geval er niet meteen op te springen, maar eerst wat te strelen, rijen en zoenen voordat je je pik erin douwt. En gebruik condooms.

Pas nadat je haar blote tieten hebt geaaid, krijgt haar poes aandacht. Die is onaangeraakt gebleven, behalve wanneer ze op je heeft zitten rijen. Jij bent heel nieuwsgierig naar haar poes, maar veruit de meeste meiden zijn heel onzeker over hun kut, en vinden het verschrikkelijk als je ernaar zou gaan kijken of haar aftasten. Je eerste kontakt met haar kut is het beste een vlugge aai eroverheen, óver haar kleren heen, als ze zwaar ademend net lekker opgevrijd is. En weer, zet niet meteen door!

Voor veel meiden is de eerste keer een aai over je gleuf wel een schrikmoment, dus geef haar even de tijd om bij te komen. Ook als ze onmiddellijk goed reageert. Want alweer, ze herziet haar reaktie later nogeens, en dan kan ze er heel anders op reageren. En een beetje over de kleren heen aaien, daar hou je het een beetje bij totdat je op het punt bent dat alle kleren uitgaan. Onder de kleren met je kut gefrut krijgen is niet lekker, en komt nogal ranzig over.

Je komt nu op een punt dat er kleren uitgaan. Dat is iets waar de meeste meiden zich voordat ze hun maagdelijkheid kwijtzijn heel erg over kunnen opkloten, maar het is iets wat heel natuurlijk gaat voelen als je eenmaal aan het vrijen bent. Die kleren voelen dan alsof ze ontzèttend in de weg zitten. Ga er niet vanuit dat meteen àlles uitgaat, en verwacht ook niet dat naaktheid meteen neuken betekent. Maar hoe minder kleren, hoe natuurlijker het gaat voelen om verder te gaan.

In films en andere media wordt elkaar uitkleden als reuze erotisch en gebruikelijk behandeld. Dat is niet zo, meestal kleed je jezelf uit. Een beetje helpen, of elkaar de kleren van het lijf rukken, dat doe je best afentoe, maar dat is niet hoe het normaal gaat. Normaal doe je je eigen kleren uit, en zij de hare. Dat hoeft niet allemaal tegelijk, kledingstuk voor kledingstuk komt veel natuurlijker over.

Op dit punt aangekomen is het belangrijk om verschil te maken hoe aktief ze is, en hoe zij bezig is om jou aan te raken. Kijk er niet van op als zij je tot dit stuk nauwelijks heeft aangeraakt. Meiden kunnen heel passief of egoistisch zijn in bed, vooral als ze iets nieuws beleven en helemaal opgaan in het moment, maar zeker ook in het algemeen. Veel vrouwen zijn egoïstisch en passief in bed. Daar heb ik veel omzet aan. Je kan er dus best wat aan zien als ze aktief is, want dat hoeft ze niet te zijn als ze niet wil.

Kijk naar wat ze vastpakt. Als ze je schouders of je armen vastpakt, is een beetje flexen een goed idee. In het algemeen kan je zeggen dat als ze je lijf aan het verkennen is, ze wel op je aan het geilen is maar geen haast heeft. Als ze je lul vastpakt of opwrijft, of je handen op plekken op haar lijf legt, probeert ze je aan te sporen. Dan mag je een stapje verder gaan. Ga daar niet op wachten, want niet elke meid doet dat, en meiden die het eens doen, doen het niet altijd later weer.

Ik wil je ook waarschuwen voor vingeren. Veel meiden denken dat het een goede tussenstap is tijdens het voorspel, maar jij kan niet vingeren. De meeste ervaren volwassen mannen kunnen niet vingeren, jij al helemaal niet. Dat is niet erg, maar voor haar voelt het als de laagste drempel, terwijl het juist een gelegenheid is voor jou om het totaal te verknallen. Als het op vingeren aankomt, aai dan met de vlakke hand over haar vulva heen, en ga niet tussen haar lipjes in met je vingers. Dat zorgt dat je haar niet bezeert, en als ze iets tussen haar lippen door wil hebben, heb jij daar wel wat anders voor. Dat moet je trouwens niet zo zeggen.

Jullie zullen allebei genoeg porno hebben gezien om ervanuit te gaan dat het nu tijd is voor orale seks. Orale seks is niet nodig, en is eigenlijk een zijspoor. Het is lekker, en je kan ermee zorgen dat ze goed nat is, maar orale seks is niet een noodzakelijke stap. En lang niet altijd een handige stap, want oraal is iets wat best konfronterend is. De een is met de ander bezig, en je bent je er allebei van bewust dat je de geslachtsdelen van de ander wel héél erg van dichtbij aan het bekijken bent. Overslaan is best een goed idee.

Als je eenmaal op dit punt bent aangekomen, en naakt aan het vrijen bent, en elkaars geslachtsdelen ook al hebt aangeraakt, en een beetje op je gemak bent met elkaars lijf, wordt het op een gegeven moment het natuurlijkste ding van de wereld om eens te gaan neuken. Helaas betekent dat jij het als supernatuurlijk voelt, niet dat zij dat op dat moment ook al zo voelt. Dus ook hier kan je niet op je gevoel afgaan.

Een beetje volwassen zijn helpt hier, want dan kan je er gewoon over praten. Helaas zijn zelfs de meeste volwassenen hier niet volwassen over, dus je zal het aan moeten voelen. Als zij haar poes bij je pik brengt en wil gaan rijen, is dat natuurlijk wel een goed teken. Als we alles naturel konden doen, zouden jullie gewoon intenser en intenser tegen elkaar aan gaan rijen totdat opeens, haast per ongeluk, je pik naar binnen werkt in haar poes.

Maar die natuurlijke weg kunnen we niet hebben, want je moet condooms gebruiken voor elke aanraking tussen je pik en haar kut. Ook bij het eroverheen rijen. En een condoom omdoen voelt wel heel erg als een officiële bekendmaking dat er nu geneukt gaat worden. Dat is lastig, dat begrijp ik heel goed, maar het is wel superbelangrijk dat je het doet. Condooms houden je veilig tegen SOA, en sommige SOA kan je je leven lang meedragen, en condooms zijn een belangrijke bescherming tegen zwangerschap. Dus gebruik ze nou maar.

Verwacht niet teveel van de eerste keer neuken. Of de eerste paar keer. Want je moet het nog leren, jonge meiden hebben nog veel te rekken, te scheuren èn te leren, het is lekker maar ook ongemakkelijk, het is intiem maar ook raar, en jullie doen maar wat. Als je allebei goed geil bent en in een roes je ding doet is het vast een leuke ervaring. Als je er teveel "bij" bent, kan het best een gemengd gevoel opleveren, of zelfs een afknapper. En dat is niet erg.

Ookal is neuken waar seks om draait, seks is meer dan neuken. Goede seks draait erom dat je je bui goed hebt, dat je allebei opgestookt en geil bent, dat je in elkaar opgaat, en dat de ervaring van de ander ook deel uitmaakt van jouw ervaring. Als je meer ervaring opdoet word je beter in alles, krijg je meer kijk op wat jij en je partner leuk vinden, en ga je meer uitdiepen hoe seks voor je werkt.

Het "stappenplan" wat ik hierboven heb opgeschreven is om je wat houvast te geven, maar denk niet dat het perfekt en altijd van toepassing is! Sowieso ga je dit plan snel achter je laten als je eenmaal meer ervaring hebt, en als je partner meer ervaring heeft. Dan schiet je door de stappen heen, en sla je over waar de bui niet goed voor is op dat moment. Maar ik geef je dit plan voor als jullie allebei nog geen idee hebben waar jullie mee bezig zijn.

Daar concentreer ik me nu een beetje op, want ik heb heel veel wanhopige jongens gehad die me vroegen wat ze moesten omdat de meid doet alsof hij alles moet weten. En dat snap ik heel goed. Meiden willen graag een jongen die ze veilig door de seks heen loodst, en die neemt wat hij wil terwijl ze zich daar toch veilig bij kunnen voelen. Daar hoort bij dat jij de grote allesweter moet zijn, en dat is voor veel jongens heel lastig. Maar het is een verwachting waar je weinig aan kan doen.

Ik hoop dat je wat aan dit stukje hebt. Maar ik hoop dat je wat aan dit stukje hebt zonderdat je je er te streng aan houdt. Het gaat erom dat je wat leert, maar vooral door te ontdekken. Ik geef je dit alleenmaar om je een idee te geven, en om je iets te geven voor als je helemaal niet meer weet wat je moet doen. En om je een beetje een beeld te geven van wat je tegenkomt. Maar ga ontdekken. Want daar leer je het ècht van.

Index van jongensvragen:
Jongensvragen
Ben ik klaar voor seks?
Ben ik nu homo?
Wat mijn vrienden zeggen werkt niet!
Hoe kom ik tussen de benen van een meisje?
Ze kloot met me
Schoon zijn
Jonger en ouder
Gemengde signalen
Hoe ben ik aantrekkelijk?
Online kontakt
Ervaring opdoen met hoeren
Ben ik een creep?
Ik wil geen relatie, ik wil neuken!
Moet ik het uitmaken?
Is mijn pik goed genoeg?
Vragen over condooms
Hoe zet ik een goede prestatie neer?
Ze zegt dat ze de verbinding niet voelt
Help, ik heb een kink!
Help, ik heb een SOA!
Help, ik kom te snel of helemaal niet!
Help, ze stinkt!
Porno en masturberen
De seks is teleurstellend
Wanneer ga ik te ver?
Ben ik oversekst?

13 opmerkingen:

Anoniem zei

Mijn eerste vriendje had hier veel van kunnen leren. Zes jaar verkering en nog steeds maagd, de volgende had de eerste week mijn benen al wijd.

Cilia zei

Vakantievriendje zeker?

Anoniem zei

Nee, op Lowlands ontmoet en de week daarna CD's ruilen. En meteen ontmaagden, dus.

Anoniem zei

Dit zou ik graag gelezen hebben toen ik voor het eerst verliefd was. Ik ben door dat drama gewoon beschadigd, ik heb jaren geen meisje meer aan durven kijken.

Anoniem zei

Goeie genade wat ingewikkeld allemaal, hogere studies dit.

Anoniem zei

Dit verklaard wel een hele hoop over hoe ik vriendinnen die eerst heel lekker opschoten dan achteraf om zag draaien.

Simone zei

Ik vind wel dat je vrouwen en meisjes in een heel misogyn licht aftekent. Vrouwen zijn meer dan seksobjekten, en jongens hebben al veel te veel het idee dat ze vrouwen kunnen gebruiken voor seks.

Anoniem zei

In het kort willen meisjes dus met fluwelen handschoentjes behandeld worden door een gevaarlijke bruut?

Anoniem zei

Super nuttig Zon, dat je alles zo opgeschreven hebt als een handleiding!

Anoniem zei

Hier leer ik veel van. Dank u!

Anoniem zei

Ja, zondares schrijft alsof alle meiden hetzelfde zijn.
Ik vind het twijfelachtig.

Anoniem zei

Dit werkt nu al! Ik kom nooit erges met meisjes, en nu lukt het wel! Ik heb al gezoend! Ik ga precies doen wat je zegt, ik hoop dat ik snel geen maacht meer ben! Ik ben 16 jaar en ik wil van maacht zijn af!

Anoniem zei

Ik vind je manier, die je aan jongens aanraadt, erg manipulatief, en niet getuigen van respect of wederzijdsheid.